Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Így mennyire halálos a stroke?

Így mennyire halálos a stroke?

Figyelt kérdés
A barátnőm 1 hónapja stroke-ot kapott lebénult, nem tudott beszélni stb.. de kezelték és azóta nagyon jól elvan, semmi változás a régi énjéhez képest. De nem tudok szabadulni attól a gondolattól hogy őt is elvesztem....
2014. szept. 10. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel nem halt meg már nem halálos...

Ha a kiváltó ok megvan, akkor még nyilván megvan az esélye az újabb stroke-ra, ami halálhoz is vezethet épp úgy mint az első.

2014. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
"mennyire halalos" De egy idiota kerdes. Jelenleg tulelte. Lehet hogy a kovetkezot nem fogja.
2014. szept. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az életben sajnos kevés dolog biztos, és elveszíteni makk egészséges embert is lehet ezer és egy ok miatt. Szóval ezen görcsölni nem szabad (tudom, hogy könnyű mondani). Nagy szerencséje volt, hogy maradványtünetek nélkül felépült egy ilyen komoly stroke-ból. Megfelelő kezeléssel az ismétlődés veszélye csökkenthető, hogy mennyire, az attól függ, hogy mi volt a kiváltó ok. Előbb-utóbb sajnos mindegyikünk elmegy, és nagyon rossz lesz azoknak, akik szerettek minket. Viszont ha az ember ezen rágódik már előre, akkor azzal elrontja az együtt töltött pillanatokat is. A legjobb szerintem a jelenben élni, és örülni annak, hogy most együtt lehetünk a szeretteinkkel (nyilván egyúttal ismerve a tényt, hogy ez nem fog örökké tartani).
2014. szept. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!