Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lesz így? Én ezt nem tudom...

Mi lesz így? Én ezt nem tudom elfogadni

Figyelt kérdés
Igazából nem is tudom mért írok,mit szeretnék megtudni vagy kérdezni. Édesanyám rákos beteg,áttétes valószínűleg. Az utóbbi két hétben teljesen legyengült egy hete hogy csak annyira tud felállni hogy kimegy fürdeni,és két napja nem is beszél.A kórházból csak hazaküldik kap egy infúziót és ennyi.Egyszerűen nem tudom elfogadni a helyzetet ő a mindenem,a példaképem,ő jelenti a családom.19éves vagyok,valahol még gyerek szükségem lenne még rá! Állandóan remegek,nem tudok aludni mert rosszakat álmodom,szédülök,hányingerem van. Nem tudom mit tegyek
2014. szept. 11. 13:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Milyen fajta rák? (mell?)

Nem lehet megműteni?

2014. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg vígasztalódni Apukádnál, testvérednél, nagyszüleidnél, barátnőknél,olyanoknál, akik még ott vannak rajta kívül - esetleg pszichológus
2014. szept. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!