Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Képes lesz valaha ezt elfogadn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képes lesz valaha ezt elfogadni egy nem ronda lány?

Figyelt kérdés
sajnos nagyon rossz géneket örököltem és fiú létemre vékony vagyok.nagyjából 1 éve edzek rendszeresen,de már az edzőm is megmondtam,hogy ne várjak csodákat,nem lesz szép,izmos alkatom,szedhetek magamra egy kis súlyt.minden gyakorlatot végigcsinálok,meg van az étrendem is,de ilyen vékony maradtam/maradok is.közben folyamatosan látom,hogy a szép és átlagos kinézetű lány ismerőseim is mind foglaltak már,persze az összesnek nálam alacsonyabb,de izmos-húsos nagyobb darab barátja van...engem mindig lányosnak meg aranyosnak neveznek a vékonyságom miatt.sajnos magas is vagyok,kb.190 cm és ezért is nehéz az izmosodás.úgy tapasztaltam,hogy a minimum átlagos kinézetű lányok nem jönnek össze egy vékony fiúval,a testesebbre hajtanak,még ha az nem is jóképű.fontos nekik az erő,a biztonság érzete,amit mellettem nem kaphatnak meg.és kövezettek meg,egy olyan lánnyal nem fogok járni,aki számomra egyáltalán nem vonzó.velem is így vannak rengetegen,megértem azt is,hogy emiatt egyedül maradok.de úgy szeretnék én is nagydarab,izmos férfi lenni,aki duzzad az erőtől és az önbizalomtól...nem kellene attól tartanom,hogy a nekem tetsző lányok barátai megvernek engem,ha csak be merek próbálkozni.
2014. márc. 28. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom az olyan embereket, akik képtelenek továbblátni a felszínes dolgokon és mindenben a tökéletes külső elérhetőségét keresik. Ember legyél, ne hústorony.
2014. márc. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ha egyszer emiatt utasítanak el...nyíltan kijelentette már nem 1,hogy az arcom rendben van,de nem vállal be egy ilyen vékony fiút. :/
2014. márc. 28. 16:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Ó, és az elismerését és dugásért Mindent, nem igaz?
2014. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mostanában olvastam itt több választ lányoktól akik azt mondták kifejezetten a vékony pasik jönnek be nekik, szerintem mindig van remény. Amúgy eddzél csak tovább és ne hallgass a dilettáns edződre :D
2014. márc. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!