Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 3 Hónapja egyfolytában hasmené...

3 Hónapja egyfolytában hasmenésem van akármist eszek nem fogadja el a szervezetem mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Ha alkoholt iszok nagyobb mennyiségben akkor van normális székletem hogy f@aszba lehet ez??

2014. szept. 11. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
étel allergia? kérj beutalót vérvételre meg széklet vizsgálatra háziorvostól.
2014. szept. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha allergia akkor az alkohol mért szünteti meg egy időre?
2014. szept. 11. 22:44
 3/6 anonim ***** válasza:

allergia alatt étel allergiára gondoltam... pl tejcukor érzékenység vagy liszt,glutén, nemtom...

és azt se ,h az alkohol mért szünteti meg...

2014. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jah hát azok nem valószínűek voltam már ilyen teszteken mert volt régebben is hasonló bajom mondjuk akk dúrvább volt és akk csináltak laktóz meg glutén intolerancia tesztet
2014. szept. 11. 23:09
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem iszol túl sok vizet vagy eszel nagyon kevés sót?

Az alkohol azért keményíti a székletedet, mert dehidratál, elvonja a beleidtől a vizet, így a székletedben kevesebb lesz a folyadék, ebből következően keményebb is lesz.

A folyadékháztartásod nincs rendben valószínűleg.

2014. szept. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon sok sót szoktam tenni a kajába mert alig érzem az ízét inni meg nem iszom többet mint mások szerintem max 1,5 litert az alkohol dehidratáló hatásáig énis eljutottam gondolatmenetben de arra is gonoltam már h valami baktérium cuccos van a beleimben és az alkohol meg öli őket és egyhíti a tüneteket nem lehet h valami parazita?
2014. szept. 14. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!