Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Elkezdett nőni...

Mi lehet ez? Elkezdett nőni hátul a bölcsességfogam, mindkettő, szétfeszül az álkapcsom, zsibbad

Figyelt kérdés
Az egyik már most elég csúnya, pedig épp hogy kibújt :( a másik meg nagyon nagyon picit látszik csak. viszont a fájdalom amit érzek, az nem a fogaimban van, hanem főképp az álkapcsom, az állam, a torkom, feszít, zsibog, elég ijesztő, nyelni is. ( antibiotikumot szedek légcsőhurut gyulladásomra, de szerintem ez nem ettől van) Hétfőig várhatok a fogorvossal :( ez mitől lehet? ez a feszülés az arcom közepétől? Fájdalomcsillapitót vegyek be?

#feszülés #arc zsibbadás #szájban zsibbadás
2014. szept. 12. 15:21
 1/9 A kérdező kommentje:

bocsánat hogy ilyen értelmetlen lett a kiírásom. ja és ha nyelek hallok valami kattogást is. olyan mintha az inyem szétfeszülne és ez a fájdalom kihat a fél arcomra..lehetséges hogy a bölcsességfogtól?


(18L)

2014. szept. 12. 15:24
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy RTG rögtön el tudja dönteni. Addig is állott vizes borogatást javaslok, és szedjál Cataflam-ot, a fájdalom enyhítésére.
2014. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vegyél be fájdalomcsillapítót, igen. Bizony képes olyan tüneteket produkálni a bölcsességfog. Én mindegyik bölcsesség kibújásnál belázasodtam anno. Egyik zománc nélkül bújt ki. Egyszóval csupa szenvedés négy olyan fog miatt, aminek hasznát sem vesszük igazán.
2014. szept. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ez a szétfeszítő érzés borzasztó :( Csak sajnos pánikbeteg is vagyok illetve a sok idegeskedéstől már lehet bebeszéltem magamnak mindenfélét., meg most van ez a légycsőhurutgyulladásom, orvos azt mondta valószinü ettől kapok nehezebben levegőt..voltam minden kivizsgáláson, minden negativ lett, enyhe asztmát találtak csak, amire van inhalátorom is,szükség esetén.. de folyton mély levegőket akarok venni,néha fulladásérzetem van. áh biztos lelki eredetü :( kivagyok..

Köszönöm a válaszokat.

2014. szept. 12. 15:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Még most is el tudsz menni fogászatra szerintem, jön a hétvége, jobb ha megnézeted.
2014. szept. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
:S lehet ebből komolyabb bajom is, ha hétfőig kell várjak??igazából nem arról van szó hogy elviselhetetlenül fáj a fogam, inkább az hogy olyan mintha leakarna esni az arcom a helyéről. kb. feszül :S
2014. szept. 12. 15:42
 7/9 anonim ***** válasza:

A bölcsességfogtól nem lesz komolyabb bajod, viszont ha az megnyugtat, menj el az ügyeletes fogorvoshoz.

Nagyjából ugyanazt fogja elmondani, mint mi itt.

2014. szept. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hétfőn elmegyek, köszönöm szépen a válaszokat:)

Most már nem zsibbad, nem feszül. (kopp-kopp)

bár napi 1-2x előfordul veszem is be az advilt..

Amivel mostmár küzdök az az elviselhetetlen allergiám+betegség..

2014. szept. 14. 13:07
 9/9 anonim válasza:

Valószínűleg nincs elég helyük. Mit mondott a fogorvos? Ki kell szedni?

Ha igen akkor mindenféle képpen szájsebészeten csináltasd és ne a fogorvosnál.

2014. szept. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!