Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Extrasystole? Vagy valami más?

Maja0309 kérdése:

Extrasystole? Vagy valami más?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nekem az a problémám, hogy mostanában olyan érzésem van, mintha egy pillanatra megállna a szívem és utána nagyot bedobban vagy megremegne.voltam kardiológiai vizsgálaton, és ott mindent rendben találtak.Pajzsmirigy vizsgálat is jó volt.De ezeket mégis érzem. Abban a pillanatban nagyon megijedek.volt valakinek hasonló tünete? Mit ajánlottak?

A válaszokat köszönöm! Mariann (26)



2014. szept. 14. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem évekkel ezelőtt kezdődtek ezek a dlgok,baromi ijesztő tud lenne,1x még mentőt is hívtunk,mert többször egymásután is csinálta ezt.Ma már cikinek tartom,hogy ilyen miatt kihívtuk őket,de nagyon megijedtem.Kivizsgáltak,extrasystole.Nekem alapból magas a pulzusom,úgyhogy kaptam betaloc-ot,de nem az extrára,arra a doki a magnéziumot javasolta,és tényleg nagyon hatásos,most kb 2 havonta 1x van.Figyelek arra,hogy eleget egyek,eleget igyak,mert mind a két hiányállapot kiválthatja,előjöhet stressz miatt is.Nekem pont ilyen időszakban jött elő,szedtem 3-4 hétig enyhe nyugtatót is.

Szóval a magnézium az igazi csodaszer erre,kezd el minél előbb,keress nyújtott hatásút azt hiszem a Jutavitnek vagy a Juvitának van olyan,

2014. szept. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ ! Mindenképpen megprobálom! Nekem is volt, hogy egymás után 4x is volt. Egy is elég ijesztő... De szívultrahangot is csináltak nálam is és semmit nem mutatott.
2014. szept. 14. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!