Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Extrasystole az agyamra megy....

Extrasystole az agyamra megy. Kinek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném, ha többen is írnátok tünetekről, megtörtént eseményekről ezzel kapcsolatban, mert engem már kikészít idegileg. Az egésszel persze az a bajom mint sok sok sorstársamnak, hogy csak úgy van. Csak úgy, hogy már 3x vizsgáltattam ki magam kardiológussal és semmi. NEGATÍV! DE! Könyörgöm ezt magyarázza el valaki. Mostanában percenkénti legalább 5 extra legalább pár percig, amikor kialszom magam úgy teljesen igazán. Ilyenkor persze társul mellé a szorongás majd egy hatalmas hasmenés. Valahol azt olvastam, hogy puffadás és gasztroproblémák is okozhatják. Érdekes ilyenkor mindig a toaletten kötök ki. Szorongós vagyok. Pánikolok néha. Cigarettázom is. 3 műszakban dolgozom, de viszont csak ülök egy autóba, az autopályán. Szerintetek ez normális, mert szerintem ez már vicc kategória. Mg pezsgőtabletta mennyire vált be bárkinek is? Válaszoljatok!

2013. szept. 5. 04:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Próbálok mindent leírni. Fizikai terhelésre nem jelentkezik. Alvás utáni pulzusom néha 50-60 közé esik. Terhelésre (futás) felemelkedik 160-ra. Cigarettázom 12 éve napi 10-15 szál. F/27 Légzési arrhythmyám van (talán).
2013. szept. 5. 04:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Tényleg pszichés alapon jöhet ez nálad. A cigaretta ront rajta,akárcsak a kávé. Megpróbálkozhatsz Magnéziummal(olyat vegyél,amiben B6 is van),de lehet,h egy kicsit komolyabb feszültségcsökkentő kéne. És próbálj meg sportolni. Hidd el a stressz,pánik ellen is jó és a keringésnek is.
2013. szept. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és valószínűleg az emésztő szervi problémák is idegi alapon vannak és nem fordítva.
2013. szept. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Már kikészít tényleg. Elmegyek szerintem egy pszicháterhez. Vagy pszichológushoz. Vettem ma panangint. Mintha a szorongásomon javított volna.
2013. szept. 5. 23:35
 5/6 anonim ***** válasza:

A Panaginnal vigyázz! A káliumot könnyen túl lehet adagolni!

Jobb lenne sima magnézium.

2013. szept. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon gyakran van, gyűlölöm.
2017. febr. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!