Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A soványak könnyebben fáznak meg?

A soványak könnyebben fáznak meg?

Figyelt kérdés
Jómagam az vagyok és azt vettem észre hogy igen. Pedig sokat mozgok, eszek. De ha egy kicsit is hűvösebb az idő, könnyen megfázok mozgás sportolás közben is.

2014. szept. 15. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen mert a kövérebbeken több zsír réteg van ami ugye véd a hidegtől. Én magam is dagadt vagyok és soha nem fázok meg, csak az influenza jön rám ahogy most is de ugye ez más tészta.
2014. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én meglehetősen vékony vagyok, és nem bírom a hideget, minden évben meg is szoktam fázni. Influenzás viszont szerencsére még soha nem voltam.


42N

2014. szept. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Ez inkább immunrendszer kérdése..ha túl dagadt az ember akkor gyengébb az előb említett rendszere s könnyebben bekap ezt azt..nem kaját bacit vírust

De egy sovánkának is lehet rossz immunrendszere

2014. szept. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És mit tudnék tenni ellene?
2014. szept. 16. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!