Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sos! Miit fog velem csinálni...

Sos! Miit fog velem csinálni az orvos?! (lent)

Figyelt kérdés
tegnap elmentem a suliba és nagyon rosszul voltam fájt a torkom köhögtem és folyt rendesenis az orrom..ezért ugy gondoltam h ma elmegyek az orvoshoz..dde ma reggel meg alig fáj a torkom meg alig köhögök..mintha meggyógyultam volna..viszont a suliba már nem tudok bemenni mert akkor már elkéstem és akkor az egész napom igazolatlan..szerintetek ad igazolást?? jo lenne mert már anyum nem tud igazolni és ha ed akkor csütürtökre,péntekre is ad?? segítsetek!! 15/L

2014. szept. 17. 07:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
megmondod hogy tegnap beteg voltál már jobban vagy adjon igazolást
2014. szept. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
még mindig köhögök csak már nem annyira fáj a torkom meg az orrom is folyik..akkor lehet felir valami gyógyszert??
2014. szept. 17. 07:54
 3/11 anonim ***** válasza:

valoszinuleg virusfertozesed van, arra meg normalis orvos nem ir fel semmilyen gyogyszert. Lazad volt?


Mondd el neki mi volt a helyzet, ad valoszinuleg tegnapra meg mara igazolast, holnap meg irany suli.

2014. szept. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Menj el nyugodtanm ki fog írni szrintem erre a 2 napra, nekem is ez a bajom pár napja, reggel mindig jobban vagyok, de délutánra, estére rosszabbodik, gyógyszert lehet, hogy nem ír fel, de orrcseppet,toroköblítőt, stb. biztosan ajánl.
2014. szept. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Lázam nem volt csak fejfájás..péntek óta fáj a torkom..és ma csak délután rendel a gyerekorvos.remélem ezen a héten már nem kell suliba mennem..
2014. szept. 17. 08:49
 6/11 anonim ***** válasza:
A nincs lazad, akkor mehetsz nyugodtan. Bar ha a logas a cel...
2014. szept. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A suli első hónapjában hogyhogy már ellőtted a 3 igazolást? :D:D
2014. szept. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem is fejfájás, torokfájás, nátha, kis köhögés és olyan rossz közérzet, hogy szerintem ezzel nem sokra menne a suliban és még meg is fertőzné a társait.
2014. szept. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
7-es hááát az ugy voolt..na mind1..kiirt az orvos csak hétfőőn megyeeeek..:)))))
2014. szept. 17. 19:24
 10/11 anonim ***** válasza:
S.O.S. - így.
2014. szept. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!