Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menjek holnap iskolába (ma...

Menjek holnap iskolába (ma még voltam) ha náthás lettem, nem akarok fertőzni, meg nem is tudok 100 százalékosan koncentrálni, de egy napi tananyaggal sem szeretnék lemaradni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 18. 13:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd meglátod holnapra, hogy hogy érzed magad, rosszabbodik-e az állapotod, de egy sima náthával nyugodtan mehetsz, viszont ha hőemelkedésed lesz és nagyon rossz közérzeted, akkor ne menj.
2014. szept. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj. Holnap péntek. Majd hétvégén fekszel és meggyógyulsz.
2014. szept. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi kép se menj!!! Én is azt hittem hogy ki bírok még egy napot most meg még rosszabb lett!!! Ha nem akarsz ugy köhögni hogy a fejed és a hátad közepe egyszerre fáj stb... akkor holnap már otthon maradsz és pihensz!!!
2014. szept. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
+ a tüdőd egyszerre... mintha 1 kg téglát dobnának rá... :'(
2014. szept. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor az lesz szerintem hogy meglátom holnap reggel nincs-e hőemelkedésem+hogy érzem magam,remélem annyira jól hogy tudjak menni.Köszi a válaszokat.
2014. szept. 18. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!