Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok, nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, nem tudok koncentrálni a tanulásra. Pedig nagyon kellene, mivel egyetemista vagyok, egy csomó vizsga előtt állok. Nagyon próbálok és akarok tanulni, de nem megy. Van vmi módszer, tipp, ötlet erre? 20/F

Figyelt kérdés
Pedig mindig jól tanultam, de most nem tudok másra gondolni, csak Őrá. Nem tudok mással foglalkozni.
2009. dec. 30. 01:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

a barátnőd?

vagy ha nem van rá esély hogy összejöjjetek?

2009. dec. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire szereted mond meg neki.
2009. dec. 30. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs pasija nyugodtan hívd el fagyizni moziba

étterembe stb...

2009. dec. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
nálam is előfordul, de nekem mindig mondja a barátom h amíg nem tanultad meg, nem megyek le hozzád :P holnap meg (vagyis ma) én megyek hozzá, de csak úgy hagyta jóvá h viszem azt a k..a fizkém jegyzetet is :(
2009. dec. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is hasonló gondokkal küszködöm, bár én lány vagyok. most családi-baráti-párkapcsolatok szemponjtából egy nagyon pozitív időszakot élek meg és az egyetem kb tizedrangú dologgá vált, ami nagyon nem jó. 2 éve még ez állt első helyen... annyit tudok tanácsolni, hogy próbáld különválasztani a dolgokat és szakíts időt a tanulásra, kényszerítsd magad oda a jegyzetekhez meg a könyvekhez.
2009. dec. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Már a barátnőm a lány, és ő is nagyon szerelmes belém, minden tökéletes, csak az az egyedüli baj, hogy sehogy sem tudom most rávenni magam a tanulásra.
2009. dec. 30. 02:16
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
melzűyik egyetem?
2009. dec. 30. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kurpi urfi ***** válasza:
14%

Ennek a kérdésnek nem itt a helye mivel te nem a párkapcsolatod válságaira keresed a megoldást hanem a lustaságod orvoslására.

Amugy sajnos ebben én neked nem tudok tanácsot adni mivel én is küzködök a tanulásal és szintén jönnek a vizsgáim.

2009. dec. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Örülj hogy azzal a lánnyal lehetsz akit szeretsz
2009. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Bakos G. Bence válasza:
hogy alakult?
2018. dec. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!