Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a fülem és bedugul. Jövő...

Fáj a fülem és bedugul. Jövő hét keddre volt a leghamarabbi időpont. Addig nem lesz bajom?

Figyelt kérdés
Nem olyan kibírhatatlan fájdalom, csak ha megnyomom, akkor fáj. Volt már valakinek ilyen? Remélem, nem rosszabbodik nagyon pár nap alatt. Addig tudok tenni valami otthon?

2014. szept. 19. 09:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy mi lehet a füleddel.De addig ha fáj melegíts rá sót meg kövirózsát is melegithetsz azt a füledbe kell cseppenteni.
2014. szept. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A meleg sóról már hallottam.

Lehet, hogy hülye kérdés, de hogyan kell megmelegíteni??

Lábosban? Nem ég le? Vagy tegyem be mikróba?

2014. szept. 19. 10:01
 3/10 anonim ***** válasza:
A sót tasakban (sózsák) kell melegíteni, akár mikróban, ész azt a füledre tenni. Vagy lefekszel, vagy sapkát veszel fel, csak legyen rajta a meleg. Nejlon zacskó nem jó, megolvadhat, valami textil kéne.
2014. szept. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Kipróbálom.

Remélem, kibírja jövő hétig, és nem kell ügyeletre menni :(

2014. szept. 19. 10:17
 5/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok....mi gázon lábosba szoktuk sose égett le és akár kis törölközőbe is bele tudod tenni és ugy össze hajtogatod és rá a fülre.Még ami segíthet a flektor por fel kell hígítani és meg iszod.
2014. szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hármas voltam: ötös, igazad van a lábossal, meg a törülközővel is, ez annyira kézenfekvő, talán ezért nem jutott eszembe. Meg azért sem, mert van varrógépem, és semmiből sem áll egy kis tasakot varrni.
2014. szept. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugy megint más ha seperc alatt tudsz egy tasakot varrni de aki nem tud addig míg el készül vele és akinek fáj a füle megbolondul.
2014. szept. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi! Zsákom nekem sincs, úgyhogy én is kis törölközőre vagy textil zsebkendőre gondoltam :)

Na most este kipróbálom.

2014. szept. 19. 18:59
 9/10 Daaaaaark válasza:
Hát...szerintem nem lesz bajod addig....
2014. szept. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már túl vagyok rajta, le is mondtam az orvost.

Már első alkalom után kidugult, másik után már a fájdalom is elmúlt. Szóval nekem tényleg hatásos volt a meleg só :)

2014. szept. 24. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!