Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a leghamarabbi időpont...

Melyik a leghamarabbi időpont az esetleges terhesség kimutatására teszttel?

Figyelt kérdés

Tehát, ha tételezzük fel, a ciklus legelején megtörtént a megtermékenyítés, akkor pl. 2 hét múlva nem mutatná már ki egy teszt? Tehát még a (nem)leendő menzesz megjövetele ELŐTT? Hiszen - elvileg - akkor már akár 3 hetes terhes is lehet, nem ?

Tehát?


2012. okt. 19. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
14 nappal az aktus után lehet tesztelni, tehát elvileg kimutatja már menstruáció előtt is, ha tényleg korán volt peteérésed
2012. okt. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De van ilyen teszt, gyógyszertárban lehet kapni. Hiába keresem a nevét, egyszerűen nem találom. Még keresem, ha megtalálom, akkor írom! Azt hiszem, hogy menstruáció előtt 4 vagy 5 nappal már lehet vele tesztelni.
2012. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösziiiii!!!!:-)
2012. okt. 19. 15:50
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
A legtöbb terhességi teszt a gonadotropin hormonra jelez, ami beàgyazódàskor kezd nagy mennyiségben termelődni. A megtermékenyített petesejt 2napig simân 'ellebeg' a méhben, mire beàgyazódik. Igy a legkoràbban 3-4nappal a szex utàn mutatható ki a terhesség, de a biztos eredményhez legalàbb egy hetet vàrni kell.
2012. okt. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
Drága Sansacica, olvasgass még biológia könyvet. Megtermékenyülés után 5-7 napig vándorol a petesejt a méh felé, majd ott további 3-5 nap, míg beágyazódik. Utána kb a 2. napon van annyi HCG a szervezetben, hogy azt a teszt kimutassa. Ezért legkorábban a 10.dpo után lehetséges a halvány +, de inkább a 14.
2012. okt. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja én nem szàmoltam bele azt az időt, amíg zigòta és mèg a méh felé halad. Azért nem kell lekezelőnek lenni.
2012. okt. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%

De ezt írtad: "Igy a legkoràbban 3-4nappal a szex utàn mutatható ki a terhesség."

Ez abszolút helytelen.

Ne haragudj, ha megbántottalak volna.

2012. okt. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%

Abszolút egyet értek az 5-ös választ adóval, Sansacica sokszor olvastam már a válaszod, több kérdésnél is, és van amikor elég nagy baromságokat írsz.. Nem bántás,de.. Néha jobb hallgatni.. bocsi az Off-ért.

Amúgy az aktus után a 14. napon, de Én a helyedben megvárnám, a mensit, mert akkor már biztosabb eredményt kapsz ha nem jön meg. :)

2012. okt. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!