Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy ( göböt találtak)...

Kenis21 kérdése:

Pajzsmirigy ( göböt találtak) valakinek volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Fél éve elmentem házi orvoshoz,fejfájàsal..kaptam beutalóta vérvételre.Az eredmény TSH aalacsony..A hàzi orvos azt mondta fél év múlva jöjjek vissza.Vissza mentem újabb vérvétel TSH 000,7 érték. Kaptam beutalót endokrinológiára és ultrahangra.Előszőr endokrinologusnál voltam,vért vettek és azt mondták küldik majd az eredményeket,de gyógyszert írt fel.Majd jött az ultrahang ahol a papíron ez szerepel : Eredmény : A felső polusában mérs.echoszegényebb,8,6 mm-es GÓC

A bal ACC mentén néhány lapos lymphoglandula

Viszont a Véleménynél ez áll:

Echoszegényebb GÖB a jobb lebenyben.

Endokrinologus lássa.


Visszamentem a háziorvosomhoz kaptam két gyógyszert amit szednem kell.És azt mondta hívjam az endokrinologust időpontért.Felhívtam azt mondták a leletteimet elküldték és Okt.30-ra kaptam idő pontot...De addig beleörűlök,hogy mi bajom van. :(

-Valakinek volt màr ilyen?

-Egy magán endokrinologus mennyibe kerűl kb?

-Egy magán doki megtudja mondani mi bajom van?

-Ha veszélyes akkor ilyen sok idő elteltével nem lesz veszélyesebb??

Tudom,hogy sokat kérdezek de sajna nincs más akitől ezzeket megtudnám kérdezmi.


2014. szept. 20. 18:48
 1/1 anonim válasza:

Hello!

Voltál már orvosnál?

Nekem is volt, van göböm.

Nem lesz ennyi idő alatt veszélyes.

Nekem 4 cm-es göböm volt, persze nem azonnal lett akkora, de 4cm-es volt, amikor az egész bal lebennyel együtt kiműtötték.

Azóta a jobb oldaliba is van, az is majdnem 4 cm-es volt, amikor radiojód izotópot kaptam...

ez után gyógyszert kaptam, amitől most éppen túlműködő vagyok, mint Te.Jelenleg túladagolták a gyógyszert, nem érzem jól magam, szapora szívverés, ritmuszavar, emelkedett vérnyomás, állandó fejfájás...

Ha kérdésed van, írj, ha tudok, válaszolok...

15-16 éve küzdök a pajzsmirigy betegséggel...

2014. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!