Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Megbetegedtem, saját orvosom...

Megbetegedtem, saját orvosom és lakóhelyemen kívül hol tudok igazolást kérni?

Figyelt kérdés
Bp-re járok okj-re, de nem itt lakom, csak albérletben. Holnap már szeretnék iskolába menni viszont ma képtelen voltam felkelni, és igazolást kell vinnem..Hova tudnék menni?

2014. szept. 22. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól az orvostól kérj, aki megvizsgált, és azt mondta, hogy maradj otthon.

Ha nem volt ilyen, akkor nem kapsz igazolást, milyen alapon kapnál? Nem látott orvos, akkor miért igazoljon bármit is?

2014. szept. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak ott vehetnek betegállományba, ahol a kartonod le van adva.
2014. szept. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma hétfő van. Ma lettem beteg. Úgy keltem hogy alig kapok levegőt. Nyilván úgy döntöttem hogy itthon maradok. Szerinted hova mentem volna el előbb orvoshoz? Ma még mindig hétfő van, ma mentem volna. Logikus..
2014. szept. 22. 16:19
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a segítséget, mindig a rosszindulat, meg az okoskodás, semmi empátia. Én meg toleráns vagyok, de ilyen rohadt betegen engem könnyen fel lehet húzni.. mindegy mást nem is vártam a gyakorikerdésektől, csak kevesektől tudom még megtudni így ismeretlenül itt..
2014. szept. 22. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!