Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nekem ICD lett beültetve...

Nekem ICD lett beültetve tavaly. Írjon valaki, akinek szintén van olyan szív problémája, aki szintén kapott ilyen készüléket arról, milyen az együttélés a súlyos betegséggel, volt e olyan esete, amikor a készüléknek be kellett avatkozni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 22. 16:36
 1/1 anonim válasza:

Szia! Nekem is beültettek tavaly decemberben, mert kamrafibrilláció után újraélesztettek. Igazán az orvosok sem tudják, hogy mitől lehetett.

Most én kérdezném tőled, hogy milyen az együttélés az ICD-vel. Nekem vannak furcsa érzéseim, mármint fizikai. Sajnos első körben kimozdult az elektróda és 8 hét után újra műtöttek. Most telik a második 8 hét, de pár napja megint megjelentek a kaparászó érzések. Remélem nem mozdult ki újra.

Írj, ha erre jársz!


40/f

2017. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!