Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fulgyulladas? EU-s tb mukodese...

Fulgyulladas? EU-s tb mukodese? Gyors segítségre lenne szükségem! Dániában tanulok es összeszedtem egy influenzat amiből nagy nehezen aránylag kigyogyultam. Viszont hatramaradt

Figyelt kérdés
ahogy több magyar oldalon olvastam valószínűleg az influenza kimenetelekent fulgyulladasom..(?) egész eddig sem voltam túl jol tőle (kb 4napja érzem h fáj) de ma annyira erős lett hogy nem aludtam még. A következőre lennek kíváncsi: itt kint mindenhez kb szükséged van a cpr számodra amihez a residence permitedre nálam ez jelenleg ugy áll h a rssidence permitemre várok És utána megyek beviszem es pár hétre rá megkapom a cprem rajta az új orvosom nevével es számával... arra lennék kíváncsi valaki tudja e hogy az EU-s TB kártyám mennyire használható ilyenkor? Vagy hogyan működik ez, hova menjek? :(

2014. szept. 23. 06:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!