Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Allandoan visszatero kulso...

Allandoan visszatero kulso fulgyulladas hogyan kezelheto? Mostmar ez mindig igy lesz?

Figyelt kérdés

Kb egy eve allandoan visszatero kulso fulgyulladasom van, pedig viz sem kerul bele, kerulom es nem is piszkalom. Mitol lehet ez, hogyan allithato meg a gyulladas?

Volt mar valaki igy? Folyton gezcsik van a fulemben es antibiotikumot kapok:-(. Aztan el sem mulik es jon a fulhurut.


2014. máj. 7. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet hogy allergia? Próbálj rákérdezni.


Amúgy mindig ugyanahhoz a fülorvoshoz kérd magad időpontra, és folyton panaszkodj hogy "még mindig", meg "már megint", és akkor egy idő után kitalál valamit.


Nekem is 4 hónapig tartott legutóbb mire felírta a hatásos (kivont) gyógyszert.

2014. máj. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rakerdeztem az allergiara, de azt mondta attol nem lehet gyulladas...pedig en olvastam, hogy lehet.

Ezek szerint Neked is ilyen problemaid voltak? megirnad mi segitett?

2014. máj. 7. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!