Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az előbb pucoltam meg a...

Az előbb pucoltam meg a fülemet fültisztitó pálcikával és most alig hallok Megoldás házilag?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 15:39
 1/7 anonim válasza:
Mosd ki ,vagy menny el fülészetre hátha tudnak segíteni!
2014. szept. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mivel mossam ki? :)
2014. szept. 24. 16:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad fültisztító pálcikát használni, megsértetted a füled, vagy feljebb toltad a fülzsírt és füldugó alakult ki, ezt már ne próbáld házilag megoldani, mert mégtöbbert árthatsz vele, menj el fülészetre és ott megoldják.
2014. szept. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm:)
2014. szept. 24. 16:08
 5/7 anonim válasza:

Szia! Nálam is volt ilyen gond, pár hete. Pedig szoktam tisztítani a fülem, de még sose toltam beljebb a fülzsírt. Legutóbb sikerült, én se hallottam fél fülemre.

A patikákban lehet kapni egy Audispray nevű cuccot, aminek a fúvókáját a hallójáratba lehet tenni, kb 1 centi mélyen. Megnyomod és a befújt szert feloldja a fülzsírt és kifolyik.


Mondjuk én ráztam a fejem, mint hős rocker koromban, hogy mindenhol kifejtse a hatását, aztán oldalra billentettem a fejem. Kb ennyi. Sok sikert!

2014. szept. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Vizzel ha nem segít menny el orvoshoz!
2014. szept. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Balogh Béla Kaposvár válasza:
Az Audi-spray-nek legfőbb jó tulajdonsága, hogy jó drága. Hatékonyságát nem ismerem. Viszont recept nélkül kapható az időtlen idők óta jól bevált hidrogén-peroxidos (hyperolos) fülcsepp, egy üvegcse cseppentővel kevesebb mint 300.- Ft. A fülbe cseppentve 5-10 perc alatt fejti ki a hatását, a dugulást okozó fülzsírt folyékonnyá teszi.
2014. szept. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!