Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tisztíthatom ki a...

Hogyan tisztíthatom ki a kutyám fülét? (nagyon koszos) Próbáltam enyhén nedves fültisztító pálcikával, de csak a fele kosz jött le. Más ötletetek nincs véletlen?

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Fültisztító csepp, az állatorvos is azt szokta ajánlani. Te pedig semmiképp ne nyúlkálj bele ha nem értesz hozzá, mert azzal csak ártasz.
2012. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vatta a kezedbe (azzal nem tudsz mélyre nyúlni), és fültisztító folyadék, és szépen kitörlöd. Ha a látható kosz eltűnt, akkor pedig úgy használod a folyadékot h a külső részre csepegtetsz és bemasszírozod óvatosan. A kutya majd kirázza a retket, akkor megint áttörlöd és kész is.
2012. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én otodine-t kaptam a dokitól, abbol belecsepegtetek kicsit s a kutya 10 perces fejrázási rohamot kap. Úgy bekoszolódik neki egy hét alatt, hogy darabokban is esik ki a füléből. Utana simán vattával kitörlöm neki, de csakis nagyon ovatosan!! Nagyon nem szereti :(
2012. szept. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi Clorexyderm-et használunk.
2012. szept. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!