Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy asperger-szin...

Lehetséges, hogy asperger-szindrómás vagyok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban volt néhány mániám, gyűjtöttem ezt, azt, érdeklődtem több téma iránt az idő előre haladtával. Beszédkészségem és mozgás kultúrám sokáig szegényes volt, azonban a gimnáziumban ezen a téren is fejlődtem. Az igazsághoz, hozzá tartozik, hogy itthon nem sok teret éreztem abban az időben inkább elmentem itthonról, vagy később értem haza. A társas kapcsolataim hol előre, hol hátra fejlődtek a gimiben a nőügyeimmel voltak összefüggve, szerettem volna pozitívan szerepeleni, középpontban lenni,ez most már nem szempont nálam 20F vagyok. Most már határozottabban jobban érzem magam sokat stresszeltem magam, gondolkodtam magamon hülyeségeket, de rendes társas életet élek már. Most egyetemre járok már másod éve, nincs is semmi problémám, imádom a társaságot a nyüzsgést, koncerteket, bulikat, beszélgetéseket, iszogatásokat egy szóval élni. Egy téren azonban szerencsétlenkedem, még pedig szerelmi téren. Van, hogy idióta baromnak érzem magam vagy gondolom, h mások annak értékelnek, de ez nem nagyon érdekel. Tehát VÉGSŐ kérdésem következik :) Van rá esély, hogy régebben asperger-szindrómám volt, csak mostanában kinőttem? ennyi érdekelne csak. Válaszolóknak köszönöm! :)

2014. szept. 24. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Az autizmust nem lehet kinőni. Még az enyhébb aspergert sem. Maximum autisztikus tüneteid voltak.
2014. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

Nem. Semmi közöd sincs hozzá. Az Aspergert nem lehet kinőni és egyébként is nagyon ritkán adják diagnózisként. Sokkal ritkábban, mint ahányan "felismerik" ezt magukon.


Valószínűleg erős anyaproblémáid vannak, és némi nárcisztikus hajlamod, ami még az életkorodba belefér.

2014. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az autisták 1 (többnyire valószínűtlen, mások számára sokszor érdektelen) dolog iránt érdeklődnek.

- érdeklődtem több téma iránt az idő előre haladtával

- mozgás kultúrám sokáig szegényes volt, azonban a gimnáziumban ezen a téren is fejlődtem

- szerettem volna pozitívan szerepeleni, középpontban lenni

- imádom a társaságot a nyüzsgést, koncerteket, bulikat


Szerintem remekül leírtad, hogy miért NINCS aspergered! :)

2014. szept. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nem kinőhető és nem gyógyítható dolog, így biztos hogy nem. Csak mert szerelmi gondjaid voltak, és nem voltál jó társas kapcsolatokban, még lehetsz normális.
2014. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!