Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A daedalon csak utazásos...

A daedalon csak utazásos hányásra/hányingerre jó?

Figyelt kérdés
vagy betegségre is?

2014. szept. 26. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:

A Daedalon tabletta különböző eredetű hányinger és hányás megelőzésére és kezelésére szolgál. Alkalmazható többek között bármely jármű kiváltotta utazási betegségben, különféle hányingert kiváltó eszközös vizsgálatok előtt, vagy szédüléssel is járó középfül eredetű émelygéskor (például Méniere-szindróma).


[link]

2014. szept. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm. és milyen egyéb gyógyszerek jók hányingerre hányásra? ezen és a b6-on kívül?
2014. szept. 26. 14:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs ötletem, én is csak ezt a két terméket ismerem.
2014. szept. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Cerucal, illetve Domperidon, de mindkettő vényköteles
2014. szept. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A hányás fontos megtisztulási lehetőség a szervezet számára, így tudja gyorsan kiüríteni a méreganyagokat, ezért nem mindig célszerű a hányingert elnyomni.

Például gyógyszerrel elkövetett öngyilkossági kísérletekben nagyon sokszor a szervezet hányással képes megszabadulni a bevett gyógyszerektől, így megmenekül az illető. Többek között ezért vényköteles a hányáscsillapító gyógyszer.

2014. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, elvileg bármilyen eredetűre. Életemben kétszer vettem be, először szimplán nem használt, másodjára annyira bekómáltam tőle, hogy nem tudtam tartani a fejem a wc felett.
2014. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!