Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aranyerem lehet, vagy rosszabb...

Aranyerem lehet, vagy rosszabb? :S

Figyelt kérdés

Hali!

16/F

Voltam nyáron ilyen diák munkán ahol az utolsó héten sokszor előfordult az, hogy nem tudtak nekünk munkát adni így az ilyen esetekben 5-6 órát egy helyben ülve töltöttem el, ez volt kb. 3 hónapja, és azóta megváltozott minden a széklet ürítésével kapcsolatban.

A munka utáni héten szorulásom volt, mivel nem túl sok vizet ittam meló közben, így magától értetődő... azzal eléggé sokat szenvedtem, de valahogyan elmúlt pár hétig minden a régi kerékvágásban történt, de aztán megint szorulásom lett és el kezdett ezzel együtt vérezni a "fenekem" (értitek mire gondolok...) szóval minden egyes WCzés után véres volt a papír amikor kitöröltem a "fenekem"-et. és azóta ez így van... ha WCznem kell már előre félek sőt azóta nincs is kemény székletem mindig csak híg, esetenként lágy + a vérzés az állandó.. továbbá néha szúró fájdalmat érzek e közben és ez nagyon rossz, kicsit már utána jártam a dolognak.. de még mindig nem tudom most ez aranyér e vagy rosszabb mert a tünetekre azt mondták a daganatok.hu-n, hogy vastagbél rák... aki volt már hasonló helyzetben és tudja mi volt a probléma kiváltó oka, és segítene is nekem azt megköszönném! :/



#aranyér #székelés #vérzés székelés közben
2014. szept. 27. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:

aranyér. nekem 5 éve van 6 hónapja tudom hogy az.


Én eddig simán együtt tudtam élni vele.. Maga a vécézés nem fáj csak átunna a viszek és szúró érzés.



Vettem, krémet és baba popsitörlőt azóta nincs

problémám.


Ha érzem hogy Viszeket vagy bármi előjel rögtön zuhanyzó meleg víz és krém. 1 óra és elmúlik.

2014. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj feleslegesen! A patikában lehet kúpot meg kenőcsöt kapni (talán reparon?), a gyógyszerész segít. Ha nem használna egyik sem, akkor menj orvoshoz. Jobbulást!
2014. szept. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mind a kettőtöknek a gyors választ, és a kedves szavakat! :) Csak tudjátok így is van egészség ügyi problémám és nem hiányozna mellé még ez is, csak annyit akarok, hogy minden úgy legyen a WCzésnél mint régen!
2014. szept. 27. 11:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Üldögéléstől nem lehet ilyen betegséget szerezni. Valami más lehet a baj. Menj el orvoshoz, az a biztos.
2014. szept. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én végbélrepedésre gondolok, ami a kemény széklettől lehetett és most minden egyes székletnél megnyílik, menj el vele a sebészetre, ott megnézik és kapsz rá megfelelő kezelést.
2014. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy csak egyszerű polip.Menj el dokihoz,majd ad beutalót és majd ott ambulánsan le is szedik,ha pedig komolyabb akkor sebészeten veszik le.Anyukámnak is most volt ilyen műtéte.

Jobb megnézetni,mint,hogy tényleg baj legyen.

2014. okt. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó és az utolsó előtti válaszolóknak köszönöm a segítséget, voltam azóta orvosnál a sebészeten ahol ő is szintén a végbélrepedésre gyanakodott, javasolta a kúpos kezelést és azóta mióta rendszeresen használtam a gyógyszert, elmúlt remélem ez így is marad holnap megyünk még ő is megnézi majd, azóta sok vizet iszom, hogy ne legyen kemény a székletem, gondoltam leírom ezeket a hozzám hasonló bajban szenvedőknek. :)
2014. okt. 7. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!