Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » érzem hogy elkaptam öcsémtöl...

érzem hogy elkaptam öcsémtöl a náthát, kapar a torkom egy kicsit meg az orrom folyik mit csináljak hogy ne legyen rosszabb?

Figyelt kérdés

2014. szept. 17. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy nem fogod megúszni betegség nélkül. De mindenképp egyél legalább 100mg c vitamint. Neocitrán, orr spray és rendszeres kézmosás
2014. szept. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Esetleg még béres csepp, de amit mindenképp ajánlok még, valamilyen vény nélkül kapható (láz) és fájdalom csillapító, amiben van gyulladás csökkentő. Én nekem az algoflex forte ami bevállt
2014. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a Bioparox spay be szokott jönni. Persze ha valami vírust szedtél be akkor csak az imádság segít, de tüneteket csökkenteni akkor is jó. Ha teás vagy nekem a gyömbér szokott segíteni.
2014. szept. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kissné Zsigmond Vero válasza:
Megfázáskor valóban leghatékonyabb vmilyen orrcsepp(fertőtlenítésre!), ha bő a váladék, külsőleg orrkenőcs! Amennyiben a torkunk is kapar, fáj, akár csak sós meleg vízzel garatöblögetés (vagy gyógyszertári öblögető) lényeg ott is fertőtlenítsük a felső légutakat és lehet szopogatós torokfertőtlenítőt is használni! Mindenképpen sok folyadékot, C-vitamin és feltétlen kamillás gőzölést(inhalál) legalább este, mikor már nyugalomba leszünk. Mindenképpen tartsuk melegen a testünket (ha megtehetjük ágynyugalom), de öltözzünk fel jól, amúgy is ilyenkor hidegérzetünk van általában. Fizikai terhelést is jó ilyenkor mellőzni, mert szervezetünk betegséggel szemben, amúgy is nagy munkát végez, azért vagyunk levertek ilyenkor! Gyógyulást kívánok!
2014. szept. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!