Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Könyörgöm segítsen valaki....

Ferdináánd kérdése:

Könyörgöm segítsen valaki. valaki tud házi megoldást vagy valami ecsetelős dolgot Hallójáratgyulladásra?

Figyelt kérdés
Szombaton felvételizek egy konditerembe edzőnek még 1 srác ellen kell úgymond versenyeznem . Ha elmegyek orvoshoz biztos ,hogy teletöm antibiotikummal amitől baromira legyengülök...a fülkagylomba van egy kis pattanás szerű dolog amit ha megnyomok szúr de magátol nem fáj a fülem. Nincs erre valami nem tudom alkoholos ecsetelés vagy valami házi praktika nem tudom kérlek segítsetek tényleg nem vészes csak akkor fáj ha oda nyulok hátha van megoldás..
2014. szept. 29. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Körozsa levet nyomd ki egy kiskanalba,forrald fel-akar öngyujtoval-vard meg mig langyosra kihül-öntsd a füledbe.Szokott segiteni.
2014. szept. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy bőr alatti pattanás, ami még nem jött kifelé, próbáld meg jódozni, tekerj gyfuára vattát és azzal jódozd be napjában többször a fájó részt, ha pattanás készülődik, akkor az vissza fog menni és elmúlik a fájdalom, nálam bevált.


Egyébként hallójáratgyulladásnál nem tömnek telei antibogyóval, én csak egy antibiotikumos gézcsíkot kaptam a fülembe.

2014. szept. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen bocsi ,hogy így bevagyok parázva csak első munkám lenne és nagyon kéne. És még annyit ,hogyha ez bőr alatti pattanás akkor ez kb mikor derül ki ? tegnap 4-5 felé kezdem érezni ,hogyha oda nyúlok akkor szúr. Várjak még 1 napot azért ?
2014. szept. 29. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne várj, kezd el jódozni, persze a füledbe ne folyasd a jódot, csak a szúró területet kend be, akár többször is egy nap, ha pattanás akar lenni, akkor már pár kenegetéstől is jobb lesz és visszamegy, holnap is kenegesd, én is így szoktam a pattanásokat eltüntetni, persze van amelyik így is beérik, nem az ritka.
2014. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2014. szept. 29. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!