Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikbetegség ellen valami...

Pánikbetegség ellen valami tipp? többi lent

Figyelt kérdés

Előre szólok nagyon hosszú lesz.

Tehát én egy 15 fiú vagyok és nagyon durva pánik beteg.

Pl ma elmentem edzésre (Focizom) egyszer csak megint rám tört.Elképesztően borzalmas érzés olyan mikor rohamom van mintha álmodnék,nem fogom fel a külvilág ingereit folyamatosan úgy érzem elájulok a szívem hevesen ver én meg mindig csak el akarok menni arról a helyről valami csöndes nyugott helyre ahol egyedül vagyok.De ez nem az első volt rendszerint plázákban v olyan helyeken szokott rám törni ahol sok ember van de néha csak az iskolában stb.

A lényeg az lenne tudnátok e segíteni mert a szüleim hülyének kezelnek lebasznak mert hogy hisztizem mennyek tanulni stb... én valahol meg is értem őket de mit ajánlotok lehetőleg nem gyógyszer formájában.

Ja pszichológushoz néha járok.


2014. szept. 30. 18:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valóban pánikbeteg vagy, akkor orvoshoz kellene fordulnod. Igazándoból a pszichológussal beszéld meg, hogy ismer e olyan pszichiátert, aki megvizsgálna. Nagyon jó lenne. A másik pedig: amikor érzed, hogy jön a pánik, próbálj nem megijedni, és nem elhagyni magadat. Inkább nyugtatgassad magad. Ne kapkodd a levegőt, igyekezz mennél kevesebbet lélegezni. Azt szokták javasolni, hogy egy zacskóba lélegezz. Beszívod a levegőt, majd a zacskóba fújod vissza. A következő lélegzésnél már a zacsiból szívd. A lényeg az, hogy oxigénszegény levegőt vegyél. És amíg ezen jár az agyad, szépen el is múlik a roham.
2014. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az hiperventulálásnál kell de azért köszi :)
2014. szept. 30. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!