Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg lehet emiatt?

Tényleg lehet emiatt?

Figyelt kérdés
Nagyon sűrűn fáj a fejem, többször is kellett már ügyeletre menni vele, ott mindig javasolják, hogy szóljak körzeti orvosnak és vizsgáltassuk ki, hogy mi lehet pontosan, ami ezt eredményezheti. Sokszor émelygek, hányingerem van, de leginkább reggelente. A szemem rettentő rossz, távolra egyáltalán nem látok, még szemüveggel is aligha, pedig erőset kaptam. Szóval utánanéztem ezeknek a tüneteknek és láttam olyat, hogy agydaganat.. nem látok rá sok esélyt, de elképzelhetőnek tartom. Mondtak háziorvosomnak, de azt mondja, hogy mindez a súlyom miatt van, ugyanis túlsúlyos vagyok és ez nagyon sok mindennel összefüggésben áll. Beutaló nélkül meg nem fogadnak sehol, pedig szeretnénk kivizsgáltatni, biztonság kedvéért. Ilyen helyzetben mit lehetne tenni? 17 éves vagyok

2014. okt. 1. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha tényleg annyira túlsúlyos vagy, fogyj egy kicsit, mert tényleg sokmindent okozhat.

Ha nem látsz jól a szemüvegeddel csináltass másikat, mert sajnos az is okozhatja a fejfájást.

A dokinál meg légy határozott és kérj beutalót, vagy menj át másik orvoshoz.

Mérd rendszeresen a vérnyomásod, azzal is lehet gond.

2014. okt. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
166 centi vagyok és 80kiló
2014. okt. 1. 18:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Rosszabbra számítottam, de azért van rajtad plusz.
2014. okt. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
akkor ne rimánkodjak beutalóért? tényleg be lehet tudni mindent a kövérségemnek?
2014. okt. 1. 19:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig jó lenne, ha kérnél egy beutalót neurológiára, vagy fejfájás ambulanciára. Esetleg ha nem tudsz beutalót szerezni, ezeket elintézheted magánúton is
2014. okt. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom valakinek aktualis-e, de epilepsziam volt :) neurologiarol utaltak be korhazba, es az agyammal volt a baj, 6-8%aval valami baj van, nem mukszik :DD :(
2016. ápr. 4. 15:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!