Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ez AIDS? Nagyon megijedtem!

Lehet ez AIDS? Nagyon megijedtem!

Figyelt kérdés
Barátom nemrég volt vérvételen, és aztmondták neki hogy nagyon kevés a vörösvérsejtje, és hogy valami "öli" őket. Nagyon megijedtem mert tavaly különvoltunk 4honapra, és akkor én lefeküdtem valakivel. De semmi tünetem nincs, és azóta énis voltam vérvételen, nálam semmit nem mutatott ki. Lehet ez az AIDS tünete?! És 1 év után azmár megmutatkozna? Kérlek titketek, hogy normális válaszokat írjatok!

2014. okt. 1. 19:37
 1/5 anonim válasza:

Tünetei:


Hányás, Hasmenés, Láz, Eszmélet el vesztés.


Ezek olyan 2-3 hét múlva mutatkoznak meg.

2014. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyen egy se volt, se neki, se nekem
2014. okt. 1. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:

A kevés vörösvérsejt vérszegénységre utal, nem aidsre.


A HIV-fertőzés tünetei egy-két héttel a szexuális kontaktus során jelentkeznek, és a mononukleózis nevű betegségre emlékeztetnek. Megnagyobbodott mandulák, torokfájás, influenzaszerű tünetek, lassan gyógyuló seb a szájon. Aztán magától elmúlik az egész, és néhány évig lappang. Utána láz, hasmenés, fogyás várható, egyre gyengébb immunrendszer, gyulladások, fertőzések, ez már a kifejlett AIDS. Végül halál.

2014. okt. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A tünetek közül egy se jelentkezett egyikőnknél sem, de azért az ördög nem alszik...majd elmegyek tesztre ha lesz rá időm, mert én nagyonfélek ettől a betegéstől :(
2014. okt. 1. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:

K.rválkodni nem féltél?


Egyébként ez nem AIDS. Ez alapján amit írtál nekem az autoimmun haemolítikus anaemia ugrott be elsőnek. De kismillió egyéb oka is lehet.

2014. okt. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!