Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szeretném, ha valaki irna...

Kecskeméti Lászlóné kérdése:

Szeretném, ha valaki irna tapasztalatot a boditásban gyomortükrözésről, mennyire emlékszik dolgokra?

Figyelt kérdés
Mert én pánikbeteg vagyok és nagyon félek attól,hogy nehogy legyen energiám bepánikolni közben, mert az nagyon rossz. Mi a tapasztalat ? valóban elkábulok a boditástól?

#gyomortükrözés #bóditásban
2014. okt. 3. 00:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Arra, hogy az asszisztens egy vénás injekciót kezdett el adni, közben be jött az orvos, üdvözöltük egymást , aztán kérdezte, hogy sikeres volt a béltisztításom?

Arra, hogy mit válaszoltam nem emlékszem. Csak arra , hogy az asszisztens szólt, hogy leszállhatok , aztán bejött a feleségem, kikísért. A tükrözésből semmire nem emlékszem.

Utána viszont sokat kell inni! Enni, hogy a kábítószer minél előbb távozzon a szervezetedből.

Ne rinyálj!

Csak bátran!

2014. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs a fenti írásom, a vastagbél tükrözésről szólt.

Gyomor tükrözésen , kábítás nélkül estem át.

Rossz volt, kapkodtam a levegőt, de bíztam az orvosban.

Ezt is sokan kibírták!!!!!!!!!!

2014. okt. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mivel 1 órája volt a tükrözésem, így nagyon friss élményem van! :-) Nekem a Szent László Kórházban csinálták. Én nem kaptam bódítót, csak kétszer fújtak a torkomba Lidokaint, lenyeltem, hamar el is zsibbadt a torkom, de kellemetlen nem volt, szerintem rossz íze sem. :-D Aztán bal oldalra fekvés, műanyag karika a szájba, és jött a cső, le kellett nyelni, és a többi. Becsuktam a szemem, mert azt hittem rossz lesz, de semmi. Aztán rájöttem, hogy mivel még kellemetlenséget sem érzek, inkább nézem a monitort, kíváncsi vagyok milyen vagyok belül. :-D Nekem se öklendeznem nem kellett, se hányingerem nem volt, gyakorlatilag semmi, szóval még picit kellemetlen sem. Volt vékonybél biopszia is, vettek szövetmintát, de azt sem éreztem. Én is azt kérdeztem rögtön, hogy "Ennyi volt?". Tudom, hogy mindenki más, de nem kell félni, ijesztőnek állítják be, de egyáltalán nem az!!! Ja, és én rögtön tudtam nyelni, nem folyt a nyálam meg ilyenek, és most már olyan éhes vagyok, hogy eszek is, mivel letelt az 1 óra...
2015. márc. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!