Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj a torkom, lábam mit...

Fáj a torkom, lábam mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nos múlt héten, meg előtte is egész héten orrfolyással, prüszköléssel küszködtem. Azon a héten 1 kerek napig fájt a torkom, de az is enyhe fájdalom ovlt. Tegnap még enyhébb, ma pedig iszonyatosan fáj a 2 lábam (izomláz szerűen) plusz fél napig be is volt dugulva a fülem, a torkom is fáj, a hangomon is hallom, hogy egy kicsit másabb hangom van, valamint a vesémnél is enyhe fájdalmat érzek.

Mit tegyek?

13/f



2014. okt. 4. 17:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez a most divatos hűléses megbetegedés, mivel nálad elhúzódik, ezért nem ártana ha elmennél a háziorvoshoz, kapsz rá gyógyszert, orrcseppet.
2014. okt. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy elmennék, meg minden de anya nem engedi mert azt mondja nem vagyok beteg, pedig szerintem van valami bajom, étvàgyam sem az igazi, alig birok nyelni, köhögök, viszont lázam nincs..
2014. okt. 5. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!