Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miert zsibbadhat el hamarabb...

Miert zsibbadhat el hamarabb a bal kezem mint eddig? Jelezhet ez olyat nekem hogy infarktusom lesz vagy van?

Figyelt kérdés

Elozmenyek: sokat vagyok ideges, sokat dohanyzom, sokat agyalok az otthoni problemakon, van 20 kg sulyfeleslegem, jelenleg meg vagyok fazva, szedek ra gyogyszert aktil duo, cetrizint meg mixtura koptetot. Nyugtatot szedhetek be ezek mellé?


Tobb tunetet eszleltem magamon az elmult egy hetben: szivdobogas erzes ( ami nalam azt jelenti hogy a szivem korul a testem feluleten erzem hogy luktet neha), nemregiben szedultem is de ritkan, csak a bal kezemmel van az hogy gyengebbnek erzem, olyan elernyedtnek mint eddig de szinte allandoan, mostanaban hidegebbek a kezeim, a zsibbadas akkor jelentkezik ha konyoklok vagy tamaszkodok rajta, a multkor szurt is a szivem ez miatt, majd amikor felemeltem a kezem kicsit kesobb elmult a szurkalas, par honapja is voltak gondok akkor elmentem dokihoz csinalt ekg-t ami szerinte tokeletes volt, egyebkent neha rosszul alszom neha fel is ebredek meg nehezen alszok el, kavezni is szoktam mostanaban ritkabban, probaltam reszletesen leirni, lehet hogy a szivvel van valami baj vagy a keringesem kezd tonkremenni?



2014. okt. 5. 07:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Te tiszta hülye vagy . Ennyi gyógyszertől nem is csoda hogy minden bajod van. Először is a gyógyszer függőségedtől kell megszabadulni, aztán szép lassan lehet hogy helyre fogsz jönni.
2014. okt. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezeket a gyogyszereket az orvos irta fel mivel megvagyok fazva, a nyugtatot pedig en gondoltam hogy jobban tudjak aludni.
2014. okt. 5. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!