Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? / lentebb/

Mi lehet a bajom? / lentebb/

Figyelt kérdés
Egyik hajnali reggelen a toalettre igyekeztem, amikor hirtelen szédülést éreztem, és remegő kezekkel a konyha padlóján tértem magamhoz. Szerencsére nem nagyon ütöttem meg magamat, de úgy gondoltam visszatámolygok az ágyba, amíg a rosszullét el nem múlik. Igen ám, de hasmenést éreztem, és a vécén ülve patakokban folyt a bőrömön az izzadtság, pedig nem is volt a lakásban meleg, kint is esett az eső, olyan 15. fok lehetett. A tükörbe nézve én is megijedtem magamtól, totál sápadt voltam, gondoltam lesz ami lesz, de le kell tusolnom. És érdekes módon utána kicsit jobban lettem,és az arcom színe is visszajött. Gondolkoztam is, menjek e dolgozni ezek után, de végül el kellett mennem. Szerencsére nem voltak utána tüneteim. Köszi előre is a válaszokat, 37 éves ffi.

2014. okt. 5. 16:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és a magas vérnyomás ellen szedek lassan három éve covercard gyógyszert, napi kettőt, és általában 130/70 a vérnyomásom.
2014. okt. 5. 16:51
 2/3 anonim válasza:
Ha magas a pulzusod is attól szédülhetsz.
2014. okt. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Jobb, ha elmész orvoshoz, ellenőrizteted a vérnyomásod, de a legjobb az lenne, ha rendbe tennéd a vérnyomásproblémád - természetes módon.
2014. okt. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!