Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegséget, okoz, ha a...

Milyen betegséget, okoz, ha a pulzusom 143 nagyon magas? Az apukám szerint ne foglalkozzak vele.

Figyelt kérdés

2014. okt. 6. 07:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nyugalmi állapotban ennyi?
2014. okt. 6. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha nyugalmi állapotban 143-as a pulzusod, akkor igen, az nagyon magas. Mindenképp menj el a háziorvoshoz, ő ad beutalót a kardiológiára, ahol valószínű kapsz egy 24 órás vérnyomás és pulzusszám mérőt. Ez egy kis kütyü, fel kell venned, és egy napon keresztül 10 percenként méri a vérnyomásod és a pulzusod. Ennek az eredményét fogják elemezni az orvosok, és valószínű elküldenek szívultrahangra is, ekg-ra is.
2014. okt. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Apukád biztosan nem akar rosszat neked, de azért találták fel az orvosokat, hogy ők vizsgáljanak meg, beteg vagy-e, adott esetben ők gyógyítsanak!
2014. okt. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól írták előttem, orvos! Pajzsmirigy probléma is lehet! Javulást!
2014. okt. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.27éves vagyok és már pajzsmirigy problémám van.
2014. okt. 6. 09:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigy probléma nincs korhoz kötve, és nagyon jól karbantartható gyógyszerrel vagy más kezeléssel. Mennyi a TSH-d meg a T3, T4? Jobbulást.
2014. okt. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Azt nem tudom mennyi?
2014. okt. 6. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!