Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyenkor mi a következő...

Ilyenkor mi a következő lépés? (szalmonella)

Figyelt kérdés
A lányomnak július közepe óta havonta 1-3 alkalommal 2-7 napig tartó hasmenéses hányásos betegségei voltak. A múlt héten is előjött, elvittem orvoshoz és megkértem, hogy csináljon székletvizsgálatot, hátha kiderül, hogy mi a baja. Ma hívtak, hogy megjött az eredmény és a lányom szalmonellás, valószínűleg még júliusban fertőződött meg. Az orvos adott gyógyszert és holnap megyek konzultációra, de kíváncsi vagyok, hogy miről lesz szó. Szerintetek mit fog mondani? Gyógyszerszedésen kívül van más kúra (gyógyszer mellett)? Így mehet iskolába (hasmenés már elmúlt a hétvégén)? A lányom 13 éves. Köszönöm a válaszokat!

2014. okt. 6. 20:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!