Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért pánikol mindenki az...

Miért pánikol mindenki az Ebola miatt amikor eddig mégcsak pár nagyon primitív országban halt meg tőle párezer ember? 7 milliárdan vagyunk ez ahhoz képest nagyon kicsi szám és ha megjelenik valami fejlett országban ott még ennyien se fognak meghalni.

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy Afrikában valami barlangi denevértől kapták el, mert az ott ínyencség. Mi nem eszünk denevért.

2014. okt. 7. 02:17
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Miért pánikol mindenki, ez nagyon egyszerű. Az ebola egy halálos betegség, ellenszer nélkül. Mivel a tünetei nagyon hasonlóak más enyhébb lefolyású betegségekkel (rota,kalici) így az orvosok sem ismerik fel. Ha itthon megjelenne ,akkor 1-2 hónap alatt elérné az egymillió fertőzöttet. Ha voltál orvosnál mostanában, akkor láthattad az egészségügy állapotát. A híreknek meg ne higgy, torzított. Ha azt nyilatkozza egy banánköztársaság kormánya, hogy van 1000 fertőzött, akkor legalább a hússzorosa a valóság.

Láthatod bizonyságát, hogy mennyire fertőző. Megvan az első Európában megfertőződött személy. Egy ápolónő Spanyolországban. Tehát a "szuperbiztonságos" elkülönített kórházi szoba sem véd meg tőle. Itthon ilyen tudtommal 2db van.

2014. okt. 7. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
56%

Miért, pánikol mindenki?


Szerintem a kutya nem pánikol.

2014. okt. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem pánikolok, és a környezetemben sem senki.
2014. okt. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!