Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha rejtett skizoid személyiség...

Ha rejtett skizoid személyiség vagyok bármikor visszaállíthatom magamnak az érzelmeim tudatosan?

Figyelt kérdés

Voltak látomásaim régen elég sok. Olyan is volt ami nem mondható látomásnak, de ez már nem lényeges. A mágia gyakorlását választottam egy időben és eltűntek a látomások. Poltergeist jelenség, fekete alakok, nappal is látható álmok stb. Ezek már eltűntek. A mágia gyakorlását is elhagytam egy ideje. Nem is kérkedek vele. Ezt a kérdést most szimplán, orvosi megközelítésből tettem fel. Mivel régebben rengeteg negatív élményben volt részem a hétköznapi élet során. 8 éves koromig nagyon szerettek a szüleim aztán elváltak... Kitaszítottak az emberek, kiközösítés, kicikizés, sokszor rám is vertek csak úgy. Rossz tanuló voltam. Azután anyám is állandóan vert míg tudott. Szerelmi csalódások is értek és a halál helyett az érzelmetlenséget választottam.

Jelenleg minden esetben akár negatívan, akár pozitívan közelítenek felém az emberek közönnyel szoktam reagálni.


De, ha pl jönne egy csaj aki bejön és én is bejönnék neki sajnos nem hiszem, hogy tudnák így bármit is kezdeni vele, ha nem éreznék semmit.


Nem állítom, hogy nincsenek meg az érzelmeim legbelül csak inkább mintha fagyott állapotban lennének. Félek ha tényleg úgy lenne, hogy eljönne az igazi és tényleg az igazi lehetne nem tudnák mit kezdeni vele. Olyan életet szeretnék, mint amilyen minden embernek van. Egy boldog családot.


De azért leírom, nem fogok se gyógyszert beszedni, se nem fogok erről beszélni senkinek!


Tehát a kérdés újra: Előfordulhat skizoid személyiségeknél a spontán gyógyulás?


Megmondom őszintén nem tudom még mit kéne tennem annak érdekében, hogy visszanyerjem az érzéseim és mind ez úgy történjen, hogy senki se vegyen észre semmit. Bár lehet képes lennék rá.


2014. okt. 8. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Neked ki mondta, hogy skizoid vagy? Lehet, hogy szimplán csak csalódott és kiábrándult, ami a tapasztalataid olvasva nem is csoda.De azóta eltelt némi idő, nem?Nem érdemes a múlton rágódni.Próbálj változtani, hiszen nem veled volt a baj, hanem a körülményeiddel.

A mondás szerint evés közben jön meg az étvágy.Hát ez eléggé igaz az élet minden területén.Ha valamiben nem bízol, vagy nincs kedved hozzá, de tudod, hogy hasznosabb lenne megtenned, akkor ne gondolkozz, mert attól nem lesz több kedved hozzá, egyszerűen kezdj neki!Aztán majd meglátod, hogy belejössz.A társkereséssel is így van ez.

2014. okt. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A mágiával meg tényleg nem árt vigyázni, pláne olyankor, mikor az ember eleve mélyponton van.Akkor tilos mindenféle mágia, mert sebezhetőbb, megközelíthetőbb a lelkivilágod, és a rosszindulatú energiák ilyenkor sokkal könnyebben célba vesznek!
2014. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valahogy meg kell keresned a disszociált érzelmeket, és újra magadba fogadni őket.
2014. okt. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!