Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Izületi panaszokra, kopásra,...

Izületi panaszokra, kopásra, mésztartalom csökkenésre valamilyen szer? Kurkuma?

Figyelt kérdés
Üdv! Régóta gondok vannak az izületeimmel, fájnak a tagjaim, recsegek-ropog mindenhol. Sokat szédülök is, főleg esős időben, olyankor az izületeim is sokkal jobban ropognak, fájnak. A kurkumát sokan ajánlják ilyen problémákra, nem tudja valaki véletlenül, hogy melyik kurkuma készítmény a legjobb, leghatásosabb? Vagy esetleg van valami más tippetek is? Hallottam az almaecetről is, de többet arról sem tudok. Köszi!

2014. okt. 9. 02:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Kurkuma tablettákat nem érdemes venni! A zacskós sokkal jobb és olcsóbb. Nekem ez segít: vegyszermentes citrom, fokhagyma, zeller. Ezeket megtisztítom egy nagy befőttes üvegbe rakom. Elektromos keverőbottal apróra zúzom, langyos vízzel felöntöm. ezt iszom reggel-este. Azóta csak erős igénybevétel esetén fáj a csípőm. Bővebben írok a napokban, sietek dolgozni. Üdv.
2014. okt. 9. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Bio szelénium 50+cink+ vitaminok tablettát szedtem pár hónapig, 1 hónap után már nem éreztem ha jön az eső.
2014. okt. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nekem a zöldkagyló vált be: [link]


3-4 hét után zongorázni lehetett a különbséget.

2014. okt. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ecetet nem innék mésztartalom-csökkenés ellen a helyedben!!!

zselatint próbáljad.

én más dologra eszem kurkumát. de a rendes növényt. meghámozom és megeszem. nem tudom, ízületre jó-e, de elég sokmindenre jó, tehát nem kizárt.

a zselatinnak adnék egy esélyt.

2014. nov. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!