Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mivel gyógyuljak meg? Esetleg...

Mivel gyógyuljak meg? Esetleg valaki tud ilyen házi gyógymódot?

Figyelt kérdés
Nagyon nagyon köhögök hurutosan erre van Tantum Verde Spray de nem használ nagyon azon kívül 5 napja minden nap belázasodok de szedek rá gyógyszert és antibiotikumot is és mégse segít... Légyszíves segítsetek

2014. okt. 10. 10:53
 1/6 gömbicica ***** válasza:

hagymatea, fokhagyma, 1000mgC vitamin,echinacia cseppek, sok folyadék, mellkasra disznózsir estére, letakarva, ne kenj össze vele mindent.

Hogy feljön a hurut az azért jó, akár milyen gusztustalan is.

a tantum verde az a szájüreg bajaira jó alapjáraton:

"A gyógyszer gyulladásgátló és fájdalomcsillapító hatású. Alkalmazható a torok, a száj és a fogíny gyulladásos tüneteinek kezelésére és szájfertőtlenítésre."

lehet kamillával is inhalálni.


jó viszont pl. gargalizálni almaecetes langyos vizzel!!!!

ihatsz is, jót fog tenni. 1 ek egy bögre vizbe. szerintem semmi rossz ize nincs.

próbálhatsz fahéjas mézet lassan elszopogatva lenyelni.


valamelyik ötlet remélem használ. gyógyulást )

egyáltalán nem biztos, hogy erre antibiotikumot kéne szedni.


Jah és persze ágynyugalom sem árt.

2014. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hát az orvos nem gondolta olyan komolynak mert mielőtt elmentem gyógyszert vettem be és így szerintem úgy látta, hogy jól vagyok pedig semmi javulást nem érzek. Én is úgy tudom hogy torokfájásra van a Tantum Verde nem köhögésre de nem is használ... Kamillateát iszok sokat meg lázcsillapítót is szedek de felesleges mert egy nap 1x vagy 2x így is úgy is belázasodok sajnos. Ez megy már pont egy hete :( Egész héten nem voltam iskolába, és az orvos is csak hétfőig írt ki pedig nem hiszem hogy tudok menni. Szedem a gyógyszert és egyszerűen nem használ... Na mindegy köszönöm szépen kipróbálom szerintem és remélem jobban fog használni mint az antibiotikum meg Tantum Verde és ilyesmi. Köszönöm :)
2014. okt. 10. 19:02
 3/6 anonim válasza:
A legjobb, ha bemész patikába és veszel propoliszt. A propolisz gyulladáscsökkentő. Olyan igazából, mint az antibiotikum, de sokkal kedvezőbb a szervezetnek, mivel nem okoz mellékhatásokat, további panaszokat. :) egy kiskanálba cseppents annyit, hogy megteljen. Aztán nyeld le. Csípni fog és kellemetlen az íze, de engem pl 2 nap alatt rendbe is hoz.
2014. okt. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, már meggyógyultam de még az lenne a kérdésem hogy a nagyon hurutos köhögésre is jó a propolisz? Mert van itthon, csak eddig nem tudtuk , hogy a betegségre is jó :) köszi:)
2014. okt. 15. 14:52
 5/6 anonim válasza:
Nekem jó volt rá :)
2014. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi még egyszer :)
2014. nov. 1. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!