Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ízületi és csontfájdalom, mi...

Ízületi és csontfájdalom, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron kezdődött a térdfájásommal,utána jött a csípő.Most már szinte mindenem fáj:térd,csípő,farcsont(ha ülök),medencecsont,könyök,kézfej,ujjak,lábszárcsont és alkarcsont,ritkán a bokám is.Fájdalmak spontán jelentkeznek,bár van,hogy a mozgástól rosszabbodik,de az ritkán váltja ki.Késő este a legrosszabb és pihenésre sem múlik el.Voltam több kivizsgáláson,eltérést nem találtak.Lehet,hogy azért fáj,mert még fejlődésben vagyok?(bár az elmúlt négy évben max.5 cm-t nőttem,előtte nyúltam meg nagyon.) Ha jól tudom még a stressz is kiválthatja.Erre is gondoltam,viszont nyáron is voltak tüneteim,akkor pedig nyugodt vagyok.A válaszokat előre is nagyon köszönöm!
2014. okt. 10. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
További kivizsgálásokat javasolok, mert ez nem természetes.
2014. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!Sajnos már nagyon elkeseredett vagyok,hogy nem találnak semmit.
2014. okt. 11. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem gyanakodnak autóimmun betegségre? A fogaid rendben vannak?
2014. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Voltam immunológián,az ízületi gyulladást kizárták,a fogaimmal minden rendben.
2014. okt. 12. 11:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt hasonló, én is azt hittem a csontjaim fájnak, de kiderült, hogy az inak meg lettek erőltetve és csontfájdalomnak tűnt.
2022. júl. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!