Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehetek direkt beteg?

Hogyan lehetek direkt beteg?

Figyelt kérdés

hetfon tancversenyre megyek, kedden pedig toribol is es fizikabol is tz-t irunk (amit eleve nem ertem). Mas lehetosegek sajnos nem johetnek szoba mert sem a szuleim(elfogyott a 3 ora) sem az iskola, tanctanar nem igazolja es a haziorvosom sem olyan hogy csak ugy ad..

Ha tudtok valamilyen tippet irjatok meg, nagyon fontos lenne:(



2014. okt. 12. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Táncversenyen eltöröd a lábad.
2014. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyel tabla kretat...attol belazasodsz! :D de ne akarj annyira beteg lenni!
2014. okt. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

1.A táncversenyt azt "kibíród"

2.Mi is írunk kedden fizikából,én se nagyon értem de van még 1 napom hogy tanuljam a törit meg nem érteni kell TANuLNi!

3.Ha beteget is tettetnél és rájönnek ha igaziból vagy beteg lehet nem hiszik el hogy az vagy.

4.Amíg írtad ezt a kérdést már a törit tudnád is

5.Ha beteget is tettetnél Az orvost nrm csaphatod be..

2014. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
kedden maradj otthon, szerdán menj mond ofődnek, hogy majd hozod az igazolást, aztán szerda vagy csütörtök délután menj el a háziorvosodhoz, és mond neki azt, hogy hivatalos ügyeket kellett intézni kedden de már a szülői igazolásod elfogyott, és ezért így kell megoldani. Nekem egyszer bevált!
2014. okt. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne legyél beteg, és ne is tedd magad azzá....

Fogod magad, bemész a dokihoz, és mondod, hogy reggel rosszul voltál, meg előző este is. Fájt a fejed, hányás. És kiír 1-2-3 napra, ennyi.

2014. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
van még idő a tanulásra...
2014. okt. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyél jégkockát
2014. okt. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!