Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit csináljak? 2 hete nem...

Mit csináljak? 2 hete nem akar elmúlni, bővebben lent.

Figyelt kérdés
Kb 3-4ike óta gyenge vagyok,nincs erőm ha van is felkelek az ágyból lépek1-2 és elfáradok,mintha enyhe lázam is lenne,fáj a torkom(ez se akar múlni,sőt...) Voltam orvosnál is és ügyeleten antibiotikumokat írtak fel,meg lázcsillapítót,köptetőt egyik se használt/használ. Az lején szedtem neoctrant,strepsilst,tea,c vitamin,méz. Már midnet kipróbáltam és semmi napja direkt izzasztom magam esténként,hogy elmúljon ez az is egyenlő a ....al...Már nagyon unom. Ha tudnátok valamit tanácsolni azt megköszönném...
2014. okt. 16. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:
De mégis mi ez, nátha, influenza, vagy mihez hasonlítanád? Csak mert bármilyen belső gyulladás is okozhat ilyen tüneteket, igaz, akkor konkrétan magas láz is jellemző. Mérted? Ha semmi nem használt, ami esetleg náthára szokott, pláne antibiotikumos kezelés se, akkor ajánlanám mindenképpen, keress fel egy normälis orvost, ne az ügyeletet, mert onnan hamar ki....nak ezzel-azzal, azt kész.
2014. okt. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igyál sok forró teát
2014. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Meg egyél sok zöldséget
2014. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Első! Voltam házi orvosnál azt mondta h a korább influenza vol ez meg vírus. Igen mértem 37,6-38,2 között mozog.
2014. okt. 16. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A vírusok egyëbként is, az antibiotikummal történő kezelés meg még jobban legyengítheti a szervezeted. Ha teheted, pihenj minél többet, fogyassz sok vitaminban gazdag gyümölcsöt, zöldségeket. Idő kell a szervezetednek, míg talpra áll, kiheveri a vírusos fertőzést. Ha max. 2hét múlva sem tapasztalsz javulást, mindenképp keresd fel újra háziorvosod. Mielőbbi jobbulást Neked! :)
2014. okt. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oké,rendben köszi! :)
2014. okt. 16. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!