Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy olyan problemam van hogy...

Egy olyan problemam van hogy lassan mar hetek ota kohogok ami nem akar elmulni. Voltam vele mar orvosnal de kb semmit ujat nem tudtam meg, szerintetek ez mitol lehet?

Figyelt kérdés
A kovetkezo viszgalatok keszultek: mellkas tomoszintezis (ez gasonloan a cthez retegfelvetel), legzesfunkcio ezek negativak. Allergia vizsgalaton pozitiv a nyir, parlagfu, feketeurom es macskaszor (nincs macskam).vervetel kb minden ok, gasztroenterologiàn meg 2011 ben refluxot allapitottak meg amire szedek savlekotot, voltam szemesznel bar nem a kohoges miatt az is negativ, vernyomasom normalis. Sajnos dohanyzom de most probalok leszokni. A kohogeshez tarsul allando faradtsag es nehezlegzes gyakran. Nem tudom meg kihez tudok fordulni.... 26/f

2014. jún. 7. 14:41
 1/3 SzilKa ***** válasza:
nekem is refluxom van és ugyanígy köhögök folyamatosan. Megfigyeltem, hogy főleg evés után szoktam, ha görnyedek, szóval valószínűleg a reflux miatt van... Fogyás, vagy megfelelő ételek megválasztása lehet a megoldás szerintem, én most azon vagyok.
2014. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azert köhögsz mert a gyomorsav marja a nyelőcsövedet, ami oesophagitist (nyelőcsőgyulladás) okoz. Ezt okozhatja a dohányzás, így mindenképp le kellene szoknod.
2014. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen csak az afurcsa hogy szedem a savlekotot es megis bar az orvos mondta hogy ez egy igen hosszu folyamat sajnos...
2014. jún. 7. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!