Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » ! SOS! Vakbélgyulladás?!...

! SOS! Vakbélgyulladás?! (több lent)

Figyelt kérdés
kb egy órája vettem észre hogy elkezdett fájni a hasam köldök tájon, és ma még nem volt székletem. más tünetem nincs. ötletek, tapasztalatok?
2014. okt. 16. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Mér' lenne már egy hasfájás vakbélgyulladás? Sose fájt még a hasad?
2014. okt. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak furcsa mert ma még nem volt székletem.
2014. okt. 17. 00:11
 3/5 anonim ***** válasza:
A köldököd, és a jobb csípő felső csípő kiemelkedés ( crista iliaca ant. sup.) közötti távolságot durván felezd meg és ott nyomd meg méllyebben három ujjal, ha vakbélgyulladásod van, üvölteni fogsz a fájdalomtól ,amikor felengeded.
2014. okt. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt vakbélgyulladásom és nem a köldököm fájt hanem bal oldalt a hasam , a vakbél jobb oldalt van, a vágás is ott van.
2014. okt. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Leveledre válaszolva: Ha már volt vakbélgyulladásod és ki is vették akkor nem lehet többször vakbélgyulladásod!

De nem értem,hogy mért kell pár hetente feltenni kérdést ,azzal kapcsolatban,hogy lehet-e vakbélgyulladásod, és aki írt ,hogy volt neki privit írni neki,hogy vegyen fel msn-re....már a 4ik levelet kapom tőled,amit egy-egy külön kérdésnél adott válaszom után kaptam.

2014. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!