Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tehetek gerincferdülés...

Mit tehetek gerincferdülés ellen, hogyan enyhítsem a fájdalmaim?

Figyelt kérdés

6 eves koromban diagnosztizáltak akkor volt kb.20 fokos a görbületem. 12-3 eves koromban voltam ujra orvosnál, de azt mondta, hogy nem romlott úgyhogy nem kell semmi különöset csinálni, csak usszak meg sportoljak!

Idén nyáron aztán rettentően elkezdett fájni a hátam es mar ott tartok hogy ülni es állni sem tudok.!

Voltam orvosnál aki megállapította hogy 35-40 fokos lett a gorbuetem valamint scheuermann betegség is kialakult. Begyulladt a csigolyák közötti perc. Erre most kaptam krémet meg porcerositot, de nem érzem hogy használt volna még.

Valaki aki hasonló cipőben jár tudna segíteni? Nagyon kivagyok a fájdalomtól.! Egyebkent 18 eves lany vagyok.



2014. okt. 17. 18:30
 1/4 anonim válasza:
Nálunk a családban nagyon sok a gerinc probléma! A te problémádat kimondottan nem ismerem, de szerintem sürgősen fordulj reumatológus orvoshoz (milyen orvosnál voltál?),aki fizioterápiára küldhet. Ott kimondottan gerinc tornák és vízben való nyújtások meg mindenféle kezelések vannak, amik segíthetnek. Ők értenek ehhez! Ha Tiszafüreden laknál, akkor tudnék ajánlani orvost...
2014. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jóga és a pilátesz sokat segítene!
2014. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. okt. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 1 hónap múlva megyek vissza az orvosomhoz, dr.Burkus Lászlóhoz, győrbe! Remelhetoleg tud segíteni a problémámon :)
2014. okt. 17. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!