Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ti mikor hánytatok utoljára...

Ti mikor hánytatok utoljára betegség miatt? Nagyon félek hogy elkapok egy olyan betegséget mert félek a hányástól.

Figyelt kérdés

2014. okt. 19. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Kb fél éve. Nem tudom mi lehetett velem, aznap hasmenésem volt, este meg viszont láttam az ebédre evett lasagnet az ágy közepén, mert annyira hirtelen jött a róka :/
2014. okt. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 hete 6 napig vesekő miatt. Kórház, infúzió, kőzúzás.
2014. okt. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szinte minden héten hányok migrén miatt :/
2014. okt. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron, nyaraláskor, az utolsó nap éjszakáját végighánytam. Előtte durván bevacsoráztunk, búcsúvacsi, megadtuk a módját, tök drága étteremben ettünk, ráadásul rohadt finom volt a kaja, főleg a desszert. Aztán éjszaka szépen ki is jött minden, fordított sorrendben, úgy már nem volt annyira finom :S Reggelre kiürült a gyomrom, de utána hazáig epét hánytam, az még rosszabb volt.

Én mondjuk kicsit sem félek a hányástól, csak egyszerűen utálom. Bár ha nagyon rosszul vagyok, akkor úgy vagyok vele, hogy jöjjön, aminek jönni kell, utána legalább egy kicsit jobb lesz. Ha csak egy-két hányásról van szó, és utána el tudok aludni, akkor semmi gondom a dologgal, de az ilyen egész éjszakát végighányós mutatványok rendesen le is gyengítenek. Szerencsére ritkán kapok el ilyesmit, 2-3 évente talán ha egyszer fordul elő, de akkor sem mindig vírus miatt, az még ritkább, inkább mondjuk olyan miatt, hogy megettem valamit, ami már nem volt egészen friss. Az még a jobbik eset, mert ha az kijött, akkor utána nyugi van. Sőt, ilyen esetben a legjobb, ami történhet veled, ha ki tudod adni magadból, különben csak szenvedsz még hosszú órákig. De ha vírus miatt van, na az tényleg baromi rossz, akkor tök mindegy, mit ettél, vagy mennyit, jönni fog. Ha meg már nincs minek kijönni, akkor vagy öklendezel, vagy jön az epe is, ami meg aztán tényleg brutál rossz.

2015. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!