Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Voltam vérvételen a vércukor...

Voltam vérvételen a vércukor szintem 4,8 de a vizeletvizsgálatban a glükóz pozitív lett. Ha holnap visszamegyek az orvoshoz elküld kivizsgálásra? A vesém miatt?

Figyelt kérdés
A vércukorszintem mindig jó általaban de nagyon alacsony is szokott lenni. A Trombocita es a monocita szintje magasabb mint kellene és a vas is a legalacsonyabb szintet súrolja.
2014. okt. 20. 19:37
 1/3 A kérdező kommentje:
Legyszi valaki segitsen
2014. okt. 20. 21:17
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is meg kellene ismételni a vizelet-cukor vizsgálatot, kiegészíteni azt microalbumin teszttel.Teljes vérből HbA1c vizsgálatot kérni, így azért be lehet határolni, hogy a cukor vonalon van-e gond .A vérkép paraméterek mennyire emelkedettek ? Mert10-15% simán belefér.Főleg a monocytánál.Az alacsony vas több mindentől lehet, valami gyulladásos folyamat szokott a háttérben lenni, ha csak valakinek nincs valamilyen anémiája....
2014. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A doktornő azt mondta, hogy semmi bajom biztos édeset ettem előző nap.
2014. okt. 22. 06:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!