Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Náthából gyorsan felgyógyulni?...

Náthából gyorsan felgyógyulni? 15/L

Figyelt kérdés
Barátnőmmel tavaly megbeszéltük, hogy eljön hozzám, viszont beteg lettem, ezért nem jött. Kicsit később újra megbeszéltük, de megint beteg lettem. Majd után még egyszer, de akkor meg a papámhoz kellet mennem... És akkor tök sokáig nem is próbálkoztunk, és akkor idén újra, viszont milyen meglepő! Náthás lettem... De érzem, hogy most már ne hinné el, én se hinném el. Úgyhogy most villám gyorsan fel kell gyógyulnom, holnapután itt aludna. Kicsit fáj a torkom, és az fáradékonyságom van. Mit tudnék tenni, hogy minél hamarabb felgyógyuljak?

2014. okt. 24. 12:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Maradj az ágyban egész nap, és sok-sok citromos teát igyál. Ne szipogj, mindig fújd ki az orrod.

Jó lenne 1000mg C vitamint szedned egy hónapig, utána tarts egy hónap szünetet. Sok folyadékot fogyassz!

2014. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mézzel kevert zúzott fokhagymát kell enni. Nem lehet, hogy ez a folytonos lebetegedés afféle tiltakozás a látogatás ellen a szervezeted részéről? Ha pl. nagyon visszahúzódó vagy (márpedig az lehetsz, ha egy kis megfázás akadályt jelent a számodra másokkal való időtöltésben), akkor simán lehet, hogy az érzéseid kiprovokálják a betegséget. Egyszer próbáld meg nem kikerülni a találkozást, meglátod, ahogy feloldódsz, elmúlik majd minden bajod.
2014. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!