Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék nagyon gyorsan...

Hogyan tudnék nagyon gyorsan kigyógyulni a náthából? (többi lent, sürgős)

Figyelt kérdés

Egyik este bekapcsoltam a szobámban a ventilátort, és másnap elkezdett fájni a torkom, néha tüsszögtem. Utana nagyon fájt, folyt az orrom, köhögtem. Ma bevettem egy Cataflamot, a torkom már nem fáj, de még köhögök és nagyon folyik az orrom. Holnap megyünk nyaralni, és ott nem szeretnék szenvedni ezzel.

Van valami nagyon gyors megoldás, hogy holnap estig ez elmúljon?

[Illetve ha a torokfájásból épp, hogy csak kigyógyultam, attól még nem kell kímélnem a hangszálaimat, ugye? Koncerten való éneklésre gondolok. De ez csak zárójeles kérdés, az első a lényeg igazán.]



2014. aug. 14. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Még sosem próbáltam, de másoktól hallottam hogy ilyen eseben vöröshagymát kell apró darabokra vagdosni és közben belélegezni az illatát. Ekkor könnyezés és orrfolyás nagyon erős, ezért ezt az adag vöröshagymát előfordul hogy ki is kell dobni. Majd fölvágni egy másik vöröshagymát és vastagon megrakni egy vajas vagy zsíros kenyeret vele és mind megenni. Akitől hallottam csak erre a módszerre esküszik. Jobbulást kívánok neked
2014. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hektorr7 ***** válasza:
nurofen cold & flu igaz drága de abszolút nem fogod érezni tőle a náthát
2014. aug. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Megettem egy kanál foghagymás mézet, most iszom a második bögre mézes teát. Plusz a bátyám megetetett velem két kisebb darab foghagymát, így nyersen. Most Bioptron lámpával fogom az arcomat 'lámpázni'vagy hogy mondják, és orrcsepp. Az orromat folyamatosan fújom, meg minden.

És köszönöm a válaszokat. Ha este még gőzölök, akkor lehetséges, hogy holnapra elmúlik?

2014. aug. 14. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!