Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi az esélye a melanómának...

Mennyi az esélye a melanómának? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt (2-3 nem emlékszem pontosan) elmentem egy anyajeggyel a bőrgyógyászhoz. A doki megnézte, ő azt mondta, nem lát semmi kórosat, de azért elküldött az onkodermatológiára. Ott is megnézték ketten ezt az ominózus anyajegyet, ők sem látlak semmi különösebbet, de azért még elküldtek egy konzíliumra is ahol a főorvosnő vetett rá egy pillantást, és intett, hogy semmi. Ez az anyajegy a lábujjam között van, és ugyan különösebb változást nem látok (nem nőtt vagy nedvedzik, egyszerűen csak még mindig ronda) és hajlamos se vagyok rá (sötétbarna haj, sötétbarna szem, nem égtem le sosem és nem is szoktam napozni, szolizni) De akárhányszor rá nézek, mindig elfog a rossz érzés.
2014. okt. 24. 21:54
 1/1 anonim ***** válasza:
15 perces 'műtéttel' el lehet távolítani végleg. Ha kell magánorvossal. Nem kérdi,hogy miért,stb. Csak megbeszéltek egy időpontot,és 20.e körül van az ára.
2014. okt. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!