Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha egy relatíve fiatal nő (39...

Ha egy relatíve fiatal nő (39 éves) szívinfarktust kap az életmódja miatt, és ezen nem változtat, mennyi az esélye, hogy megismétlődik az infarktus?

Figyelt kérdés

2014. okt. 23. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Elég felelőtlen ,ha egy szívinfarktus nem ijeszti meg annyira ,hogy változtasson az életmódján !!!!
2014. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagy az esély rá ,hogy ismét gondok lesznek .. és arra is,hogy akkor már nem jár szerencsével !
2014. okt. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%. A maradék 20%-ban meghal előbb valami mástól.
2014. okt. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egy rokonomról van szó, akinél sajnos semmilyen ráhatás nem járt eddig eredménnyel. Senki kedvéért nem hajlandó változtatni (van egy 10 éves fia is, és ott a férje is), pedig bizonyított, hogy a mozgásszegény életmód (nincs az illetőnek munkahelye, egész nap fekszik), a koffeines, cukros üdítők napi szinten való fogyasztása és az állandó dohányzás okozta a bajt. Hiába beszélt már vele az egész rokonság, csak nekiugrik mindenkinek, és többé nem áll szóba az illetővel.
2014. okt. 23. 14:24
 5/9 anonim ***** válasza:
Barátom az első infarktus után abbahagyta a dohányzást és a napi 6 kávét, mozgott eleget, igaz stresszelt is, mégis kapott második infarktust is , szívműtétje is volt, a harmadik pár év múlva elvitte, gondolom annak a fiatal nőnek még nagyobb rá az esélye, ha nem is változtat.
2014. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Max. 5 éve van, de lehet, hogy annyi sem, ha minden így marad/ne legyen igazam/.Ki kellene zökkenteni ebből a "pszichés" helyzetből: azért ez a környezetének is felelősség, mert mindenkinél van kapaszkodó.Ismerek egy emberkét, aki teljesen "leszarós"-ra vette a figurát, a család már mindent megpróbált , a végén nekem szóltak. Én felmentem vele egy tíz emeletes épület tetejére és azt mondtam neki, ha úgy is minden mindegy már neki, akkor most nyugodtan ugorjon le..Megkérdezte, hogy most mi van és hogy én ezt komolyan gondolom-e ??!!! Akkor esett le neki valami..

Tehát kizökkentés !!!!

2014. okt. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha nem változtat SÜRGŐSEN az életmódján,akkor bármikor.
2014. okt. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. A 6-os válaszoló nagyon jót írt, meg fogjuk próbálni kizökkenteni.
2014. okt. 28. 10:47
 9/9 anonim ***** válasza:
az esélye 100 százalék hogy megismétlődik.
2014. nov. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!